Drop N Tell
INDEX Packaging

Domů šipka vpravo Indikátory přepravy šipka vpravo Indikátory nárazu šipka vpravo Drop N Tell INDEX Packaging

Indikátor nárazu Drop N Tell

Drop N Tell je jednoosý, kompaktní indikátor, vybavený dvěma okénky pro určení směru nárazu. Jeho funkce je zajištěna mechanicky a mimo široké škály citlivosti je možné jej dodat jak v jednorázové verzi, tak v provedení určené k opakovanému použití.

Vzhledem ke konstrukci Drop N Tell je možné zaznamenat náraz pouze na jedné ose. Pro dosažení spolehlivého určení nárazu z více směrů, např. pro trojrozměrnou indikaci (čelní, boční a svislou) je potřeba použít tři indkikátory umístěné na každé straně tak, aby šipka ukazovala směrem k možnému nárazu. Pokud k nárazu dojde, zmodrá šipka ze směru, ze kterého byl zaznamenám. Zmodrají-li obě šipky, svědčí to o velmi intenzivním nárazu.

Neaktivovaný indikátor   Indikátor po aktivaci

Stejně jako v případě ostatních mechanických indikátorů je výhodou Drop N Tell možnost odjistit jej odstraněním držáku až před expedicí zásily. Uživatel se navíc může rozhodnout pro použití verze určé k opakovanému použití. To je vhodné např. v případě sledování vnitropodnikových dodávek, příp. při použití vratných obalů.

Uvedení indikátoru zpět do výchozího nastavení je možné provést bočními otvory pomocí kancelářské sponky a lehkým tlakem zatlačit zpět modré výplně až slyšitelně zacvaknou. Nyní je Drop N Tell opět připraven k použií

POZOR: Vzhledem k nenáročnosti tohoto procesu velmi doporučujeme před použitím resetovatelné verze indikátoru pečlivě zvážit případná rizika. 

Technické údaje

Varianty Drop N Tell

Technické údaje

Rozsah citlivosti 5G, 10G, 15G, 25G, 50G, 100G
Tolerance ± 20% nebo ± 2G

Zabezpečení

Liší se podle verze.

  • Jednorázový indikátor po aktivaci již nelze ovlivnit.
  • Indikátor pro opakované použití je možné jednoduchým postupem resetovat.

Životnost

Liší se podle verze.

  • Jednorázový indikátor 2 roky.
  • Indikátor pro opakované použití v závislosti na počtu resetovacích cyklů (přes 50).
Drop N Tell \n *INDEX Packaging*
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru