Indikátory času

Domů šipka vpravo Indikátory přepravy šipka vpravo Indikátory času

Mějte čas pod kontrolou

S těmito jednoduchými indikátory budete mít vždy přehled o tom, kolik času uplynulo od doby aktivace. Používáte-li produkty s omezenou životností nebo potřebujete mít kontrolu nad dobou používání, pak se naše indikátory nabízejí jako levné a jednoduché řešení.

Ukazatele jsou v podobě malé kartičky s praktickým lepicím filtrem, takže se dají připojit přímo k jednotlivým předmětům, jejichž vlastnosti je potřeba v čase kontrolovat. Praktické využití nacházejí například ve farmaceutickém a zdravotnickém sektoru.

Aktivace indikátorů času

Aktivace probíhá stisknutím tlačítka a od té doby jsou aktivní až do uplynutí vyměřeného času, který indikují postupnou změnou barvy. Jakmile barvu změní zcela, znamená to vypršení daného intervalu a výzvu k akci, kterou může být výměna baterie, něbo jiné součásti, kontrola výsledků stanoveného procesu nebo vyřazení zařízení z důvodu expirace.

Takto vzniklé permanentní vizuální upozornění jednoduchým způsobem zvyšuje bezpečnost a spolehlivost procesů spjatých s daným výrobkem.

Indikátory času na míru

TIP: Pro vysoce specifické zakázky v množství 100 000 ks a víc je dodavatel schopen nabídnout také výrobek na míru podle zákazníkových požadavků (Timestrip® Custom):

  • Jakýkoli měřicí rozsah od 5 minut po několik let.
  • Kromě loga Timestrip® ještě zákazníkovo logo na přání.
  • Zobrazení hlášky „nahradit“ nebo „nyní“ po dosažení časového limitu.
  • Různé tvary a velikosti (MOQ nad 500 000 ks).
Indikátory času
vlnka

Produkty

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru