Indikátory vlhkosti

Domů šipka vpravo Indikátory přepravy šipka vpravo Indikátory vlhkosti

Detekce jakéhokoliv kontaktu Vaší zásilky s kapalinou

Stejně jako v případě ostatních našich produktů je použití indikátorů vlhkosti velmi snadné a efektivní. Jejich aplikací získáte silný nástroj pro sledování a zajištění správné manipulace se zbožím, které je nutné přepravit a skladovat v suchu.

Funkce senzorů vlhkosti

Senzory vlhkosti dle vybraného typu reagují buď na relativní vlhkost vzduchu v uzavřeném prostředí, nebo na přímý kontakt s kapalinou, např. při dešti. Jejich použití je vhodné pro sledování zásilek s textilem, nábytkem, elektronikou - zejména polovodičovými, nebo počítačovými komponentami, papírovými výrobky, automobilovými součástkami apod.

Proč je důležitý indikátor vlhkosti?

Indikátory vlhkosti jsou klíčové pro udržení optimální úrovně vlhkosti během přepravy. Příliš vysoká vlhkost může způsobit poškození nákladu, zatímco příliš nízká vlhkost může mít negativní dopad na některé druhy produktů, jako jsou například léky, potraviny nebo elektronika.

Výhody používání senzorů vlhkosti

Snadné sledování vlhkosti během přepravy: Senzory vlhkosti jsou snadno umístitelné a přenosné, což umožňuje snadné sledování vlhkosti během celé přepravy.

Prevence poškození zboží: Použití indikátorů vlhkosti může zabránit poškození Vašich cenných produktů způsobených příliš vysokou nebo příliš nízkou vlhkostí.

Zvýšení důvěry zákazníků: Použití indikátorů vlhkosti ukazuje, že se staráte o kvalitu svého zboží a tím zvyšujete důvěru Vašich zákazníků.

Indikátory vlhkosti
vlnka
MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru