Paletové tlumiče
SkidMate

Domů šipka vpravo Doplňky šipka vpravo Paletové tlumiče šipka vpravo Paletové tlumiče SkidMate

Paletové tlumiče SkidMate

Vibrační podložky SkidMate jsou vyrobeny z recyklovaného plastu a pracují na principu vzduchového polštáře. Jsou navrženy tak, aby dokázaly eliminovat vibrace a rázy, kterým je Vaše zboží během přepravy vystaveno. Díky své variabilitě a dostupnosti pro různé hmotnostní kategorie umožňují uživateli snadno navrhnout řešení pro konkrétní situaci v závislosti na objemu a váze zásilky.

Instalace paletových tlumičů SkidMate

Paletové tlumiče SkidMate mohou být instalovány na spodním špalíku palety, uvnitř obalu nebo pomocí přídavné desky umístěné pod přepravní bednou. Vzhledem k rozložení váhy a uložení nákladu mohou být rovněž kombinovány podložky s různou nosností.

K dosažení potřebné výšky pro podjetí v případě instalace SkidMate na rovném povrchu, např. na desce bez špalíků nebo na spodní straně bedny, doporučujeme použití distanční podložky.

Montáž

Varianty SkidMate

Montáž paletových tlumičů SkidMate je snadná a je možné ji provést pomocí běžně dostupného spojovacího materiálu - plochých nebo imbusových šroubů M8, podložek, příp. matic. Pro pohodlnou montáž je v těle SkidMate připraven závit, délka šroubů závisí na síle použitého materiálu. Podle typu balení mohou být přišroubovány zespodu, zhora, mohou být také uchyceny mezi jednotlivé vrstvy balení. V případě použití více ks. SkidMate na jedné paletě se jejich nosnost sčítá. Příklady montáže a použití jsou patrné z následujících schémat:

Paletové tlumiče \n *SkidMate*
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru