SpotBot 4G Plus

Výrobce: SpotSee

Digitální záznamová jednotka SpotBot 4G Plus

SpotBot 4G Plus je ideálním řešením pro propojení s vaším dodavatelským řetězcem. SpotBot 4G Plus poskytuje tříosé monitorování nárazů, teploty a vlhkosti spolu se sledováním polohy a spojuje vás s vaším majetkem prostřednictvím cloudu SpotSee. Po přihlášení můžete sledovat stav zásilky a dostávat upozornění po celou dobu její cesty. Transparentnost dodavatelského řetězce je pro efektivní provoz klíčová.

SpotBot 4G Plus byl navržen pro použití ve vědách o živé přírodě, automobilovém průmyslu, elektronice, energetice a leteckém průmyslu.
SpotBot 4G Plus poskytuje rozsáhlý přehled o stavu výrobku nebo zásilky v celém dodavatelském řetězci. Podrobné údaje o poloze, nárazu, teplotě a vlhkosti jsou do cloudu SpotSee Cloud dodávány prostřednictvím mobilní sítě 4G LTE-M nebo známých připojení Wi-Fi. Zařízení kombinuje technologii GPS se snímáním blízkosti signálů Wi-Fi a buněčných věží, aby bylo možné sledovat polohu zásilek a podmínky, které při přepravě zažívají.

Monitorování na světové úrovni

Společnosti po celém světě jsou závislé na řešeních monitorování dopadů společnosti SpotSee. SpotBot 4G Plus měří nárazy v rozmezí 3,5 až 100G, což znamená, že jej lze použít k monitorování širokého spektra majetku od lékařských přístrojů přes automobilové díly až po zařízení pro výrobu energie. Přesnost teplotních a vlhkostních senzorů SpotBot je navíc ideální pro monitorování citlivých biotechnologických, farmaceutických nebo diagnostických produktů.

Dlouhá životnost baterie

SpotBot 4G Plus využívá tři různé přístupy k zajištění co nejpřesnějšího hlášení polohy, které je v daném okamžiku k dispozici. Zařízení využije k poskytování informací o poloze systém GPS nebo blízkost signálů WiFi či mobilních věží. SpotBot má také funkci geofencing, takže uživatelé jsou upozorněni, když prostředek dosáhne svého cíle.

Globální komunikační schopnosti

SpotBot 4G Plus komunikuje prostřednictvím mobilní sítě 4G LTE-M. Tato síť poskytuje lepší energetickou účinnost a dosah signálu než 4G LTE, což z ní činí ideální řešení pro sledování majetku pohybujícího se po celém světě. Kromě toho lze SpotBot nakonfigurovat tak, aby rozpoznal a komunikoval prostřednictvím známých sítí WiFi.

Snadné použití

Jednotka SpotBot 4G Plus a nastavení jízdy se konfigurují prostřednictvím jednoduché webové aplikace. Informace z každé cesty se ukládají do zabezpečeného cloudu SpotSee Cloud a lze je snadno stáhnout a získat tak informace o čase, místě a závažnosti výjezdů, ke kterým došlo během přepravy.

Funkce SpotBot 4G Plus

  • Sledování polohy, nárazu, teploty a vlhkosti
  • 4G LTE-M a připojení
  • Přístup k informacím prostřednictvím zabezpečeného specializovaného webového portálu
  • Přesné hlášení nepřijatelných podmínek
  • Vlastní, včasná upozornění na měnící se podmínky vaší zásilky
  • Dlouhá životnost baterie

Technické údaje

Video prezentace

Ke stažení

Technické specifikace

Záznam nárazu V rozmezí 3,5g – 100g
Teplotní rozsah V rozmezí -20 °C – 60 °C

Přesnost teploty

+ / - 0,5 °C

Rozsah vlhkosti

10 – 90% RH
Přesnost vlhkosti + / - 2% RH
Poloha GPS, nejbližší buněčná věž, nejbližší WiFi
Ukládání dat do Cloudu

SpotSee cloud je místo, kde jsou údaje o cestě agregovány v reálném čase. Cloud obsahuje vizualizace pro více jednotek. Grafy jsou snadno čitelné a zahrnují data, jako jsou specifika dopadu s místy, dopady v čase, histogram a teplota.

Cloud SpotSee sleduje umístění a dopady v reálném čase. Tyto informace jsou odesílány do cloudu v předem stanovených intervalech, takže vždy znáte stav svého majetku.

SpotBot 4G Plus
vlnka

Kontaktní formulář

MARF reklamní agentura
vrátit se nahoru